


Inloggen
Als u een account bij ons heeft, meld u dan aan.
Registreren
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
Account aanmakenKleur | Wit & Blauw |
Model | Sneakers |
Materiaal | Leer, Suède & Natuurlijk Textiel |
Voering | Leer |
Zool | Rubber |
Hakvorm | Plat |
Uitneembaar voetbed | Ja |
Sluiting | Veters |
Kenmerken | Driekleurige Zool & G1/2 |
Leverancierscode | SFM-10204-42-01 |
Met 'De Harder' weet je als man zeker de hoofen te draaien dit voorjaar. De stylish sneakers hebben een rustige maar uitgesproken look met een driekleurige zool, verschillende tinten blauw, een grijs suède vetervlak en textiele elementen. Je schiet de sneakers gemakkelijk aan en ze zitten super aan de voeten door de gewatteerde elementen, stevige zool en vertrouwde Floris van Bommel pasvorm. Extra fijn is dat je de sneakers ook met steunzolen kunt dragen. Het geheel is fris, zomers en gemakkelijk te combineren.
Of je de Floris van Bommel sneakers nu draagt onder een korte broek en shirtje of een spijkerbroek en blouse, het kan allemaal.
De vele voordelen van Steenbergen Schoenen:
- Gratis verzending vanaf € 40,-
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, is morgen in huis.
- Retourneren binnen 14 dagen.
- Familiebedrijf sinds 1946.
- Wereldwijde levering
- Sparen shoptegoed
- Meer dan 70 merken voor jong en oud
Steenbergen Schoenen is al sinds 1946 een begrip in Rijssen met opa Steenbergen als oprichter, schoenmaker en verkoper. Anno 2021 zijn we als derde generatie Steenbergens nog steeds gevestigd in het pand waar opa ooit begonnen is. Elk seizoen hebben we een mooie collectie voor jong en oud.
Je beoordeling toevoegen
Beoordeel Floris van Bommel De Harder 01.02