


Inloggen
Als u een account bij ons heeft, meld u dan aan.
Registreren
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
Account aanmakenKleur | Multi |
Model | Sneakers |
Materiaal | Leer, Suède & Natuurlijk Textiel |
Voering | Leer |
Zool | Rubber |
Hakvorm | Plat |
Uitneembaar voetbed | Ja |
Sluiting | Veters |
Kenmerken | Verschillende Materialen, Kleuren & G1/2 |
Leverancierscode | SFM-10129-40-01 |
Stoere multi kleurige Floris van Bommel Noppi sneakers voor de mannen. Ze hebben een tof lagenspel op de zijkant, een zwart rubberen logo inzet op de hak, een offwhite zoolrand en een wit leren rand op de zijkant en wreef. Andere toffe details zijn de tweekleurige noppenzool, de G1/2 wijdte en de zwart met witte veters. Je schiet de sneakers gemakkelijk aan en ze zitten super aan de voeten door de gewatteerde elementen en sublieme pasvorm. Extra leuk is dat je de Floris van Bommels ook met steunzolen kunt dragen. Het geheel is stoer, gewaagd en super stylish.
Match de sneakers business casual met een nette broek, blouse en colbertje of ga voor sportief met een spijkerbroek en trui.
Moet jij deze Noppi sneakers echt hebben? Bestel ze dan snel of kom langs om langs in de winkel om te passen. Op werkdagen voor 15:00 uur besteld, is nog dezelfde dag verzonden. Gratis verzending binnen Nederland vanaf €40,-. Toch niet blij met deze Floris van Bommels? Retourneren is mogelijk tot 14 dagen na ontvangst van je bestelling. Fan van ons aanbod? Meld je dan aan als loyalty member en spaar bij toekomstige aankopen voor (online) shoptegoed.
Steenbergen Schoenen is al sinds 1946 een begrip in Rijssen met opa Steenbergen als oprichter, schoenmaker en verkoper. Anno 2021 zijn we als derde generatie Steenbergens nog steeds gevestigd in het pand waar opa ooit begonnen is. Elk seizoen hebben we een mooie collectie voor jong en oud.
Je beoordeling toevoegen
Beoordeel Floris van Bommel Sneakers Blauw Noppi 15.01