Högl Pumps Vienna Lighttaupe Suede

€139,95
1 Op voorraad
Size guide
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
Kleur Taupe
Model Pumps
Materiaal Suède
Voering Leer
Zool Rubber
Hakvorm Hak: 7.5 cm
Uitneembaar voetbed Nee
Sluiting Niet van toepassing
Kenmerken Spitse Neus & Bijzondere Hak
Leverancierscode 107502-9300

Unieke stylish licht taupe suède dames pumps van het Oostenrijkse merk Högl. Verfrissend in vormgeving met de spitse neus, omslag op de zijkant en bijzondere hak. De hak heeft een beste hoogte, 7 cm, waardoor je extra lang lijkt en je benen nog mooier uitkomen. Je schiet de pumps gemakkelijk aan en ze zitten super aan de voeten door de goede pasvorm en fijne materialen. Het zomerse taupe maakt dat je de Högls gemakkelijk mixed and matched en een chique feel hebben. 

Combineer de pumps met een broekpak of een mooie maxi rok en strakke top en je bent klaar voor die meeting of dat feestje.

De vele voordelen van Steenbergen Schoenen:

  • Gratis verzending vanaf € 40,-
  • Op werkdagen voor 15:00 besteld, is morgen in huis.
  • Retourneren binnen 14 dagen.
  • Familiebedrijf sinds 1946.
  • Wereldwijde levering
  • Sparen shoptegoed
  • Meer dan 70 merken voor jong en oud

Steenbergen Schoenen is al sinds 1946 een begrip in Rijssen met opa Steenbergen als oprichter, schoenmaker en verkoper. Anno 2021 zijn we als derde generatie Steenbergens nog steeds gevestigd in het pand waar opa ooit begonnen is. Elk seizoen hebben we een mooie collectie voor jong en oud. 

0 beoordelen

0 sterren op basis van 0 beoordelingen