

Inloggen
Als u een account bij ons heeft, meld u dan aan.
Registreren
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
Account aanmakenKleur | Beige |
Model | Chelsea boots |
Materiaal | Suede |
Voering | Leer |
Zool | Leer en rubber |
Hakhoogte | Plat |
Uitneembaar voetbed | Nee |
Sluiting | Elastiek en gespen |
Kenmerken | Gespen |
Leverancierscode | 23459 |
Mooie chelsea boots van Magnanni gemaakt van taupe suède. De laarsjes hebben elastiek met een dubbele gesp sluiting. De voering is gemaakt van leer. De loopzool is gemaakt van leer met een rubberen opzet.
Een mooi laarsje die je makkelijk kunt combineren met vele verschillende outfits. Deze laarsjes zijn zo divers dat je ze zult slijten. En door hun neutrale kleur zijn ze ook goed door te dragen in het volgende seizoen.
De vele voordelen van Steenbergen Schoenen:
- Gratis verzending vanaf € 40,-
- Op werkdagen voor 15:00 besteld is morgen in huis.
- Retourneren binnen 14 dagen.
- Familiebedrijf sinds 1946.
- Sparen shoptegoed.
- Online & offline winkel
Steenbergen Schoenen is al sinds 1946 een begrip in Rijssen met opa Steenbergen als oprichter, schoenmaker en verkoper. We zijn als derde generatie Steenbergens nog steeds gevestigd in het pand waar opa ooit begonnen is. Elk seizoen hebben we een mooie collectie voor jong en oud.
Je beoordeling toevoegen
Beoordeel Magnanni Chelsea Boots Antidifu Taupe Suede