Gabor Enkellaars Dark Blue Siviglia Lack

€149,95
2 Op voorraad
Size guide
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
Kleur Blauw
Model Enkellaarzen
Materiaal Leer
Voering Natuurlijk Textiel
Zool Rubber
Hakhoogte 4 cm
Uitneembaar voetbed Nee
Sluiting Rits
Kenmerken Lak Finish
Leverancierscode 75.680.96

Deze unieke enkellaarsjes van Gabor zijn een echte eyecatcher. Het zachte blauwe leer is voorzien van een verfijnde print met subtiel kleurverloop en krijgt dankzij de lakfinish een luxe uitstraling. De inkeping aan de zijkant en het fijne stikwerk geven de laarsjes een moderne en elegante twist. Extra stijlvol: de hak van 4 cm is ook bekleed met leer, waardoor het geheel mooi in balans is.

Niet alleen het design is doordacht, ook het draagcomfort staat voorop. De zachte textiele voering zorgt voor een aangenaam gevoel, terwijl de ritssluiting het instappen extra gemakkelijk maakt. Zo combineer je moeiteloos stijl met gebruiksgemak.

Met deze enkellaarsjes van Gabor haal je een veelzijdige en stijlvolle toevoeging in huis, perfect voor zowel werk als vrije tijd.

De vele voordelen van Steenbergen Schoenen:

  • Gratis verzending vanaf € 40,- binnen NL
  • Op werkdagen voor 15:00 besteld, is morgen in huis.
  • Retourneren binnen 14 dagen.
  • Wereldwijde Levering
  • Sparen Shoptegoed
  • Stenen winkel in Rijssen
  • Familiebedrijf sinds 1946
0 beoordelen

0 sterren op basis van 0 beoordelingen