Met een paar zwarte schoenen zit je altijd goed moet Floris van Bommel hebben gedacht. Maar dan niet standaard! Dat zijn deze veterschoenen dan ook niet. Zo hebben ze een bijzonder streepmotief op de voorkant, een lagenspel op de zijkant, paarsblauwe veters en een speelse print op de zool. Naast stylish zijn de schoenen ook nog eens super comfortabel. Combineren is door de kleur super makkelijk.
Match de veterschoenen met een net pak voor kantoor of ga voor casual met een spijkerbroek en shirtje voor dat zomerse feestje.
De vele voordelen van Steenbergen Schoenen:
Steenbergen Schoenen is al sinds 1946 een begrip in Rijssen met opa Steenbergen als oprichter, schoenmaker en verkoper. We zijn als derde generatie Steenbergens nog steeds gevestigd in het pand waar opa ooit begonnen is. Elk seizoen hebben we een mooie collectie voor jong en oud.