Deze prachtige hoge veterschoenen van Berwick zijn gemaakt van cognac leer. De voering is van leer en de loopzool is gedeeltelijk gemaakt van leer en rubber. Tijdloos door het cognac. Aan de voet zitten de veterschoenen fantastisch door de goede pasvorm en stevige zool.
Te matchen met een jeans voor een casual look en een pantalon voor een nettere of zakelijke look.
Om de outfit compleet te maken hebben we ook een bijpassende riem in onze collectie. Deze riem is in verschillende maten verkrijgbaar en volledig op maat te maken. Je vindt ze onder 'gerelateerde producten'.
De vele voordelen van Steenbergen Schoenen:
Steenbergen Schoenen is al sinds 1946 een begrip in Rijssen met opa Steenbergen als oprichter, schoenmaker en verkoper. We zijn als derde generatie Steenbergens nog steeds gevestigd in het pand waar opa ooit begonnen is. Elk seizoen hebben we een mooie collectie voor jong en oud.